ZALIUKAS.COM

APLINKOS TVARKYMO PASLAUGOS

+37060997607 +37061269626

  Žolės pjovimas su krūmapjovėmis-žoliapjovėmis kitaip tariant trimeriais. Pjauname su STIHL, Husqvarna, SOLO profesionaliais įrankiais. Mūsų trimeriai pjauna bet kokio aukščio žolę, bei krūmelius. Galime ir sugrėbti. 

 

 Kaina: 10-15LT/ už arą. Sugrėbimo kaina: 5Lt/už arą

 

    SOLO 142 - Profesionali SOLO krūmapjovė, skirta intensyviam bei sudėtingam darbui, bei profesionaliam naudojimui. Krūmapjovė sukuria įspūdingą sukimo momentą, bei turi įdiegtą galingą 40,7 cc variklį, sukuriantį net 1,9 kW galią. 
    SOLO 154 - Galingiausia profesionali SOLO krūmapjovė, skirta intensyviam bei sudėtingam darbui, bei profesionaliam naudojimui. Krūmapjovė sukuria įspūdingą sukimo momentą, bei turi įdiegtą galingą 54,2 cc variklį, sukuriantį net 2,3 kW galią. 

    Husqvarna 345FR modelis pristatomas su žoliapjovės galvute, žolės pjovimo peiliu ir pjūklo disku. Dėl tokio universalumo šis modelis - tai idealus sprendimas ūkininkams, ieškantiems abiejų įrenginių privalumų viename gaminyje. X-Torq® variklis užtikrina darbo našumą ir taupo degalus. Vibracijos slopinimo sistema LowVib® laiduoja patogų naudotojo darbą ir efektyvų valdymą.

   STIHL FS 56
Patogi ir lengva žoliapjovė su tiesiu kotu. Su ergonomiška šienavimo rankena ir optimizuotu pavaros kampu, kad būtų galima pjauti tvirtą žolę dideliuose plotuose.